Biopotraviny, které se vyplatí nakupovat s online letáky

Blog

Biopotraviny, které se vyplatí nakupovat s online letáky

Když nakupujete své potraviny, možná jste uvažovali o nákupu ekologických produktů, aniž byste to skutečně udělali. Cena bioproduktů je jedním z důvodů, proč mnoho lidí ve skutečnosti biopotraviny nekupuje, i když o tom přemýšlejí.

Prohlížení online letáků vám může pomoci ušetřit peníze a získat požadované ekologické produkty. Letáky jako Lidl, Kaufland nebo Billa přicházejí s mnoha úžasnými nabídkami, které vám pomohou získat nejlepší nabídky na organické potraviny.

Při nákupu biopotravin je nejlepší držet se těch ve vaší zemi nebo lokalitě. Tímto způsobem získáte své organické ovoce, mléko, maso a další produkty v jejich nejčistší formě.

Při nákupu však musíte zvážit některé důležité faktory. Bio produkty neobsahují geneticky modifikované organismy (GMO), pesticidy, ionizující záření a hnojiva.

Bio živočišné produkty také nezabírají růstové hormony ani antibiotika a primárně konzumují bio krmiva a většinu času tráví venku v pohodlných životních prostorách. Položky, které je třeba před konzumací umýt, se však vyplatí koupit v bio kvalitě.

I když nemusíte kupovat každé ovoce v bio kvalitě, zvláště to s obalem, jako je ananas, pomeranče, avokádo, banán atd., následující biopotraviny se vyplatí kupovat.

Zdroje:

https://www.eatingwell.com/article/15806/the-dirty-dozen-12-foods-you-should-buy-organic/

https://www.readersdigest.ca/food/healthy-food/8-organic-foods-worth-buying/

https://www.besthealthmag.ca/list/5-foods-worth-buying-organic/

https://www.forkly.com/food/20-foods-that-are-actually-worth-buying-organic/

Jablka
Jablka jsou na prvním místě v našem seznamu, protože je známo, že mají nejvyšší úrovně kontaminace. Během postřiku pesticidy se pesticidy přilepí na slupku jablka a díky svému konkávnímu tvaru dokonce proniknou dovnitř. Takže bez ohledu na to, jak moc jablko umyjete, pesticidy z něj nedostanete!

Získejte místně vyrobená organická jablka tím, že si prohlédnete leták s potravinami t&t. Celer, okurky, celer, rajčata, hrozny, listová zelenina, broskve a nektarinky jsou podobné produkty s vysokou mírou kontaminace.

Brambory
Brambory jsou velmi lahodnou zeleninou, kterou lze péct, grilovat nebo mačkat. Je to snadné a téměř každý to miluje. Brambory však vyžadují živnou půdu a k tomu se často používají umělá hnojiva.

Takže je nejlepší koupit organické brambory nebo jít na sladké brambory, protože mají nižší úroveň kontaminace pesticidy. Ostatní produkty, jako je špenát, paprika, jahody, feferonky a třešně, se také vyplatí koupit v bio kvalitě.

Kuřata
Bio kuřata jsou lepší, protože obsahují méně přísad, jako je sůl, voda, konzervační látky atd. Tyto přísady jsou často přidávány pro přidání vlhkosti a zlepšení chuti kuřete.

I když nebio kuřata chutnají lépe, nejsou tou nejzdravější volbou. Když si vybíráte bio kuřata, nezapomeňte jít na bio vejce, hovězí a vepřové maso. Jsou skvělé pro vaši pohodu. T&t supermarket týdenní letáky přicházejí s úžasnými nabídkami na ekologické produkty, jako jsou tyto, které vám pomohou ušetřit nějaké peníze a žít zdravěji.

Mléko
Bio mléko stojí za investici a peníze navíc, protože neobsahuje růstové hormony, antibiotika ani jiné škodlivé látky. Místo toho jsou krmeni ekologicky pěstovanými krmivy a výrobní proces je humánnější a udržitelnější. Proč se tedy dnes nepodívat na leták supermarketu t&t, kde najdete nejlepší nabídky bioproduktů?

Podobné blogy

5 zdravých plodů, které musíte jíst
Jak jíst zdravě s omezeným rozpočtem
Jak zhubnout kila po vánocích a ještě při tom ušetřit
Jak si udržet novoroční předsevzetí