Jak zhubnout kila po vánocích a ještě při tom ušetřit

Blog

Jak zhubnout kila po vánocích a ještě při tom ušetřit

Jednou z nejlepších způsobů, jak zhubnout po vánocích, je začít se více hýbat a jíst vyváženou stravu. Můžete také vyzkoušet následující tipy:

  1. Nastavte si cíle, které jsou pro vás dosažitelné a srozumitelné, a zapisujte si, co jíte a kolik se hýbáte. To vám pomůže sledovat svůj pokrok a lépe se rozhodovat o tom, co jíte.

  2. Připravte si předem jídlo pro celý týden, abyste se vyhnuli nákupům v obchodech při hladu nebo v pokušení koupit něco nezdravého.

  3. Snažte se kupovat potraviny v akci a vyhýbat se dražším volbám. Můžete také vyzkoušet nakupování v sezóně, kdy jsou některé druhy potravin levnější.

  4. Vyhněte se nákupu přebytečných potravin a nekupujte věci, které vám nejsou potřeba nebo o kterých víte, že je nebudete jíst.

  5. Vyzkoušejte nové recepty a ochutnejte nové druhy potravin. To vám pomůže zabránit monotónnosti a nuda z jídla se nebude opakovat.

  6. Vyhýbejte se jídlu před televizí nebo počítačem, protože tak snadněji přejídáte a nevnímáte, kolik jste toho snědli. Místo toho se snažte jíst pomalu a v klidu, abyste si více všimli, když jste plní.

  7. Pijte dostatek vody, abyste se cítili sytí a zdravější. Voda také pomáhá trávit jídlo a podporuje metabolismus.

Věřím, že s těmito tipy a trochou vůle se vám podaří zhubnout po vánocích a ušetřit při nakupování potravin. Držím palce!

Podobné blogy

5 zdravých plodů, které musíte jíst
Jak jíst zdravě s omezeným rozpočtem
Biopotraviny, které se vyplatí nakupovat s online letáky
Jak si udržet novoroční předsevzetí